Stacja multimedialna android problem

Awatar użytkownika
Vreshcor
Weteran
Weteran
Posty: 1655
Rejestracja: 17 maja 2019, 2:30
Answers: 1
Skąd: Wroclove
Samochód: Touareg, 3.0TDI

Re: Stacja multimedialna android problem

#21

Post autor: Vreshcor » 27 kwie 2021, 20:43

Na ori radiu też jest ten szum? Tu oprócz jakości ryżowego radia wchodzi w grę mozliwe niedopasowanie poziomów . Nie jestem pewien czy ten wzmacniacz ma wejscia w standardzie 1Vpp czy hi input.
Jakie to radio jest dokładnie,zaglądałes do środka jaki wzmacniacz tuner itp? Ma jakieś ustawienia pod wzmacniacz?
Better is enemy of good.

Dao1803
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:46
Skąd: Islandia
Samochód: Vw touareg 3.2 v6

#22

Post autor: Dao1803 » 27 kwie 2021, 22:51

Na ori radiu szumów nie ma tylko na tym nowym. Szczerze to nie jest zle dźwięk jest o niebo lepszy i głębszy niż na delcie. Nie było też jakieś mega tanie bo ponad 1k PLN mnie wyszło. Z tego co się orientuję to będzie highinput i może tu jest problem. Na chwilę obecną poradziłem sobie z tym odłączając trójkąty w drzwiach oba bo strasznie głośny był na nich szum. Podam link do aukcji
https://a.aliexpress.com/_mMog7jF

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
Vreshcor pisze:
27 kwie 2021, 20:43
Na ori radiu też jest ten szum? Tu oprócz jakości ryżowego radia wchodzi w grę mozliwe niedopasowanie poziomów . Nie jestem pewien czy ten wzmacniacz ma wejscia w standardzie 1Vpp czy hi input.
Jakie to radio jest dokładnie,zaglądałes do środka jaki wzmacniacz tuner itp? Ma jakieś ustawienia pod wzmacniacz?
A do środka nie zaglądałem bo ma plomby nie chciałem ich zrywać w razie zwrotu. Sprzedawca próbuje pomóc ale nie za bardzo mu to wychodzi

Awatar użytkownika
Vreshcor
Weteran
Weteran
Posty: 1655
Rejestracja: 17 maja 2019, 2:30
Answers: 1
Skąd: Wroclove
Samochód: Touareg, 3.0TDI

#23

Post autor: Vreshcor » 28 kwie 2021, 10:18

Zwrot do ryżowego kraju? Zapomnij.
Zainstaluj oficjalne cpuz i pokaż screeny czy specyfikacja się zgadza, praktyką jest że dostajesz mniej ramu/romu i fejkową apke która pokazuje świat bardziej kolorowym.
Z szumem można coś zrobić znając bebechy.
Better is enemy of good.

Celestyn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 486
Rejestracja: 13 sie 2019, 16:09
Skąd: Wrocław
Samochód: VW Touareg I FL 3.0 TDI

#24

Post autor: Celestyn » 28 kwie 2021, 11:05

Ale jak to? Że niby maj friend jest nieuczciwy? Oszukuje Polaków i zabiera im ram? Swoją drogą z mojej branży już dawno przestało się opłacać brać cokolwiek od nich, w Polsce z wysyłką mniej place 😁

Dao1803
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:46
Skąd: Islandia
Samochód: Vw touareg 3.2 v6

#25

Post autor: Dao1803 » 28 kwie 2021, 14:15

Vreshcor pisze:
28 kwie 2021, 10:18
Zwrot do ryżowego kraju? Zapomnij.
Zainstaluj oficjalne cpuz i pokaż screeny czy specyfikacja się zgadza, praktyką jest że dostajesz mniej ramu/romu i fejkową apke która pokazuje świat bardziej kolorowym.
Z szumem można coś zrobić znając bebechy.
wrzucam zdjęcia .wygląda na to że wszystko jest jak w opisie z aukcji

niestety po kompresji zdjęcia wygląda to słabo ale nie mogę wstawić ori. rozmiaru wywala błąd za duży rozmiar.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mack_o
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 lip 2021, 15:55
Skąd: Schwalmtal
Samochód: Volkswagen Touareg 5.0 Diesel

#26

Post autor: Mack_o » 03 lis 2021, 21:53

Widzę że kolega ma takie samo radio jak ja i pewnie wszystko ma fajnie podłączone. Ja mam problem z radiem. Kupiłem samochód i od jakiegoś czasu naprawiam go. Dzisiaj wyciągnąłem stacje bo nie działa radio tylko same szumy. Były dwie wtyczki załączane od GPS i ta po lewej na bezpiecznikiem. Podłączyłem kabel od Anteny (radia) i nic to nie zmieniło. Wiesz może jaki jest problem?

ODPOWIEDZ