nie dzialajace wycieraczki

ODPOWIEDZ
radek1969
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:54
Skąd: Swidnica
Samochód: Touareg 3.0

nie dzialajace wycieraczki

#1

Post autor: radek1969 » 12 paź 2019, 12:39

Witam wszystkich panowie mam problem z mechanizmem wycieraczek przod zakupiłem używany silniczek sprawny o tych samych nrjakie miałem tylko mam problem tego typu ze po zlozeniu calosci wycieraczki ida tylko w jedna strone tzn w dol i za cholerę nie chca isc w druga strone kombinuje na wszystkie strony i nic nie pomaga czy wiecie co steruje zmiana obrotow tego silniczka czy jest gdzies jakiś przekaźnik albo jakies inne urządzenie które tym steruje proszę o pomoc dzięki i pozdrawiam :oops:

Awatar użytkownika
Vreshcor
Weteran
Weteran
Posty: 1655
Rejestracja: 17 maja 2019, 2:30
Answers: 1
Skąd: Wroclove
Samochód: Touareg, 3.0TDI

#2

Post autor: Vreshcor » 12 paź 2019, 14:06

Silnik jest ze sterownikiem, wszystkim steruje procesor. Żeby wycieraczki działały musi być zamknięta maska i zakodowany sterownik.
Better is enemy of good.

radek1969
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:54
Skąd: Swidnica
Samochód: Touareg 3.0

#3

Post autor: radek1969 » 13 paź 2019, 9:33

Vreshcor pisze:
12 paź 2019, 14:06
Silnik jest ze sterownikiem, wszystkim steruje procesor. Żeby wycieraczki działały musi być zamknięta maska i zakodowany sterownik.
Może wszystko się zgadza co kolega napisał lecz to nie dalo rezultatu silnik po podlaczeniu kreci tylko w jedna strone pare obrotow i stop już nie wraca niczego nie kodowałem maska otwarta przypadkowo odkryłem co jest problemem mianowicie problemem jest odpowiednie obrucenie trzpienia od silniczka jest tylko jedno miejce w którym silnik zaskakuje i kreci na przemian w dwie strony jak to miejce przeskoczy to znowu mamy problem i to wszystko dzięki za pomoc i pozdrawiam

ODPOWIEDZ